• Čeština
  • Angličtina

Podporují

Jitka Zelenková

Stálice české populární hudby, která v letošním roce slaví 50 let na hudební scéně. Nadační fond TopHelp podporuje proto, že má osobní zkušenost s domácí péčí o blízkého.

Zdenka Procházková

Herečka, která díky svým jazykovým schopnostem a výbornou znalostí němčiny dodnes vystupuje v Praze i ve Vídni. Nadační fond TopHelp podporuje zejména proto, že sama ví, že člověku je za každé situace nejlépe doma.

Česká spořitelna

Je banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Snaží se učit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Své služby banka poskytuje jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financuje však i velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů. Mnohé z jejích produktů a služeb jsou jedničkami na českém trhu. Od roku 2000 je součástí silné středoevropské Skupiny Erste.

Česká spořitelna podporuje proto, že …Věří dobrým věcem

Posiluje finanční gramotnost a je partnerem několika VŠ. Od samých začátků podporuje rozvoj svého okolí a místních komunit. Usiluje o zkvalitnění školství, podporuje seniory, lidi s mentálním postižením a věnuje se prevenci drogových závislostí. Svůj přístup a své služby přizpůsobuje lidem s různým druhem handicapu.

Karolína Plíšková

Karolína Plíšková česká profesionální tenistka a v roce 2016 finalistka ženské dvouhry na US Open. Pochází z Loun a letos v červenci se provdala za svého manažera Michala Hrdličku. Je známá svými tenisovými esy a podporu dobročinných aktivit.

ERGO pojišťovna

ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. Celosvětově je tato skupina zastoupena ve více než 30 zemích a soustředí se především na regiony Evropy a Asie. V České republice působí již 23 let, a proto svým klientům poskytuje výhody stabilního a zkušeného prostředí.

Zároveň nabízí klientům široké portfolio pojistných produktů – jako např. životní pojištění včetně investičního důchodového, cestovní pojištění, komerční zdravotní pojištění, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění majetku aj. V případě dotazů se podívejte na webové stránky https://ergo.cz/ nebo kontaktujte zákaznickou linku +420 221 585 111.

PROČ ERGO pojišťovna podporuje?

„Téma stáří se věnujeme již od roku 2013, kdy jsme začali jako společnost pravidelně podporovat vybraný dům seniorů ve Středočeském kraji. Proto nás zaujala i myšlenka Nadačního fondu TopHelp. Staří lidé jsou často ne vlastní vinou vyčleněni z běžné společnosti a přitom mají za sebou plnohodnotný život, který by neměl končit odchodem do důchodu či vážným zdravotním problémem.“ okomentoval důvody Pavel Šuranský, člen představenstva ERGO pojišťovny.

Pavel Kříž

V zahraničí se věnuje práci se seniory, takže má osobní zkušenost s touto věkovou skupinou a jejich potřebami. A zároveň doma, je doma. Proto podporovat, aby klienti mohli co nejdéle žít tam, kde jsou zvyklí a mají to rádi je velmi důležité. Podporu Pavel vyjádřil i tím, že se stal předsedou dozorčí rady Nadačního fondu, což je pro něj zcela nová role, kterou si dosud nevyzkoušel a ani nezahrál v žádném filmu.

„Protože stárne populace a přibývá lidí, kteří potřebují domácí péči, začínají se i firmy více zajímat o podporu této skupiny. Všech se nás to jednou může týkat.“ uvádí Pavel Kříž, ambasador.

Prof. MUDr. Pavel Pafko, DrSc.

Český břišní a hrudní chirurg, v r. 1996 operoval prezidenta republiky Václava Havla, v r. 1997 provedl se svým týmem první transplantaci plic v ČR, v r. 2013 byl vyznamenán medailí Za zásluhy, v r. 2015 Rytíř českého lékařského stavu, velký sportovec (cyklistika a běh).

Merkur pojišťovna

Skupina Merkur rozšiřuje svou nabídku pojistných produktů a aktivity spojené se zdravým životním stylem na další evropský trh: v České republice jsou prvními klientkami pojišťovny Merkur úspěšné tenistky Karolína a Kristýna Plíškovy.

Kurzy

Darujte plus