• cs
  • en

Marie T.

Jmenuji se Marie a je mi 82 let. Díky vážnému onemocnění mi hrozila amputace pravé nohy. Lékaři i zdravotnický personál však udělali maximum, a povedlo se jim mi nohu zachránit, i když mě neminula amputace několika prstů. Po propuštění z nemocnice do domácí léčby jsem měla omezenou hybnost. Bylo zapotřebí za pomoci chodítka velmi opatrně začleňovat trénink chůze, protože nemoc ustupovala jen neochotně a rány se nedařilo tak rychle zacelovat, jak se plánovalo. Snažím se být trpělivá, stále s úsměvem a nevzdávám se naděje v plné uzdravení.

Žiji sama v rodinném domku, a tak moje rodina požádala o pomoc se zajištěním služeb osobní asistence. Osobní asistent mi například pomáhá s nákupy, doprovází mě k lékaři, zajišťuje drobné domácí práce atp.

Dříve jsem moc ráda chodila ven, abych se potkala se sousedy a známými, krátce jsme si spolu popovídali, nebo jsem si zašla do knihovny. Věřím, že díky Vaší pomoci si budu moct i nadále trénovat chůzi, cvičit pod dozorem, zatěžovat nohy a postupně se opět začlením do běžného životního koloběhu. To je pro mě velká motivace.

Děkuji Vám všem za podporu.

Současnost
500,- Kč

Potřeba
9.890,- Kč

Darujte PLUS na osobní asistenci paní Marii, aby se mohla opět potkávat se sousedy... 9.890,- Kč.

Díky Vám jsme zatím vybrali

500

Přispět můžete prostřednictvím
on-line platby

nebo prostřednictvím bankovního převodu na konto

309 7000 309 / 0800

s variabilním symbolem

11031

Paní Marie naše služby využívá od srpna roku 2017. Je velká optimistka a bojovnice. Díky pravidelnému cvičení a rehabilitaci se její zdravotní stav zlepšuje. Ovšem služby osobní asistence jako je dopomoc s nákupem, nebo doprovod k lékaři jsou pro ní nezbytné. Proto by potřebovala Vaši pomoc.

 

Kurzy

Darujte plus